Firma na kácení


Kácení stromů může ve většině případů přinášet více rizik, než si uvědomujeme, obzvláště pokud s kácením stromů nemáme žádné zkušenosti. Pokud chceme kácet stromy, ovšem nikdy dříve jsme tuto činnost nedělali, či se jedná o rizikové kácení stromů, tak bychom měli zvážit, jestli není lepší přenechat tuto činnost profesionálům. A právě jedni z těch, kdo se věnuje kácení stromů je i Rikast.cz.

Nabízíme rizikové kácení stromů, kterému se věnujeme již od roku 2001. Jde především o stromy rostoucí v blízkosti lidských sídel, v parcích, na hřbitovech, v alejích, ve větrolamu, v blízkosti vysokého elektrického napětí, stromy které zasahují nad okrasnou výsadbu, nad střechy, nad ploty, stromy nakloněné v omezeném prostoru nebo mezi zástavbou, apod. U těchto stromů je nebezpečné, aby byly káceny lidmi bez zkušeností, či bez předchozí přípravy, aby kácení stromů dopadlo podle Vašich představ, tak jsme tu pro Vás my, Rikast.cz. Pracujeme všude tam, kde hrozí jakékoliv riziko způsobení škody na majetku nebo újmě na zdraví v důsledku zřícení dřeviny. Kácíme ze země, z vysokozdvižné hydraulické plošiny nebo pomocí stromolezecké techniky.

Pokud chcete mít jistotu, že kácení stromů se obejde bez problémů, škod na majetku, či zranění, tak byste se měli vždy obrátit na Rikast.cz. Zároveň vykupujeme dřevinu, takže jsme od Vás schopni odkoupit dřevinu na Vašem pozemku, bez toho, abyste se museli starat o různá povolení k těžbě, či o odběratele, vytěžení, manipulaci, odvoz, zpracování těžebních zbytků a další procedury spojené s prodejem, protože o to vše se postaráme my. Využíjte tedy i Vy našich služeb, ať už v oblasti rizikového kácení dřeva, či odkupu dřevin, ať už se totiž rozhodnete pro Rikast.cz v jakékoliv oblasti, tak vězte, že vyberete moudře.